Březen 2007

love on all life

30. března 2007 v 21:34 p!cture$
love


scare bear

30. března 2007 v 21:26 p!cture$


fotos HHH

28. března 2007 v 15:36 hOt hOt hEAt
Steve and Dante


EDGUY

28. března 2007 v 15:19 fOr tErEzkA
Nejpopulárnější mladou metalovou skupinou současnosti jsou bezesporu němečtí EDGUY. Chodníček jejich slávy dláždí silné texty, velká porce humoru, charismatický frontman kapely a silná dávka čerstvosti a lesku jejich vystoupení
JENS LUDWIG, TOBIAS SAMMET, TOBIAS "EGGI" EXXEL,
FELIX BOHNKE, DIRK SAUER

Placebo in Brno

27. března 2007 v 13:58 | idnes.cz |  plAcEbO
Kapela Placebo se po roce vrátí. Do Brna
Brian Molko z kapely Placebo
27. března 2007 9:23Do Česka se v červnu vrátí britská skupina Placebo, která patří ke špičce alternativního rocku. Představí se 5. června v hale Vodová v Brně.
"Londýnské trio vyjíždí opět na turné. Na jaře navštíví zámoří, poté se přesune do Evropy a počátkem června se představí i v moravské metropoli," uvedl Petr Novák z pořadatelské agentury Interkoncerts.
Zatím naposledy kapela koncertovala v Česku loni. Byla hvězdou mezinárodního hudebního festivalu United Islands of Prague, kde představila písně ze svého právě vydaného alba Meds. Bylo to její v pořadí třetí vystoupení před českým publikem.
Placebo založili v roce 1995 kytarista a zpěvák Brian Molko s baskytaristou a klávesistou švédského původu Stefanem Olsdalem. Později je doplnil bubeník Steven Hewitt.
Po roce kapela vydala své debutové album Placebo. Album se syrovým kytarovým zvukem a texty o sexu a hledání identity udělalo z Placeba hvězdu na britském hudebním nebi. O dva roky později kapele vyšla deska Without You I'm Nothing, následovala alba Black Market Music a Sleeping With Ghosts.

pict

24. března 2007 v 18:55 kOrn

Příběhy z let 2000-2005 Změny v sestavě

18. března 2007 v 15:43 vYpsAnÁ fIxA
Příběhy z let 2000-2005 Změny v sestavě
Možná by někoho mohlo zajímat, jak se vlastně do kapely dostal náš současný basák Mejn, kterej vyměnil Dejmala. Bylo to asi takhle. Po vydání první desky "Brutální všechno" jsme začali hrát ještě víc než před tím. Bylo to dost náročný. Ještě ke všemu onemocněl Mejla a tak jsme jezdili dost dlouhej čas jenom ve třech. bylo to dost na prd,ale mělo to i svý kouzlo-líp jsme se vešli do auta, rychleji jsme se nazvučili a hlavně jsem se konečně trochu naučil hrát na kytaru, protože nikdo jinej na kytaru nehrál. Prostě , co tě nezabije, to tě posílí... Motali jsme se po Čechách v polským fiatu-dva vepředu, vzadu třetí s kopákem ve kterým byly narvaný další bubny a v kufru zbytek aparátu. Hráli jsme fakt pořád, protože jinak to nešlo. Jediná pořádná reklama byl koncert. V tý době jsme všichni opustili civilní služby a nastoupil "těžkej work". Ten se stal osudnej Dejmalovi. Ještě ke všemu se zamiloval a to už byla definitivní smrtelná kombinace. Museli jsme za Dejmala získávat basáky z jiných "sanpiego" formací a ve finále už to bylo tak, že jsme pořád někoho učili ty naše písničky... Jednou jsme měli jet hrát do Ústí nad Labem a Dejmal zase zavolal, že nemůže. Neměli jsme už žádnej čas na to sehnat někoho a tak jsme si s Pítrsem řekli, že pojedeme jenom dva... Šli jsme po Pernštýnským náměstí a úplnou náhodou jsme potkali Mejna. Mejn šel někam chlastat nebo hulit nebo obojí nebo už byl nalitej i zhulenej dohromady-fakt přesně nevím v jakým se tenkrát nacházel stavu, ale zřejmě to bylo dobrý rozpoložení, protože se pořád hihnal.
"Jedu hrát s váma-sednu si na zadní sedadlo a ty mě tam naučíš ty basový linky.."
Tohle bylo slovo chlapa. Lepší Mejn v hrsti teda v autě nežli Dejmal v p... práci. Mejn v tý době hrál na bicí v kapele Spiknutí, ale v podstatě to byl multiinstrumentalista. Hrál na všechno. S náma už vystupoval v prastarých časech jednou na bicí a jednou po šíleným mejdanu u něj doma na kytaru místo Mejly. S Dejmalem chodil na střední školu a abych to nějak shrnul. Rozhodně jsme se nemuseli nějak seznamovat, protože to už dávno proběhlo... Celou cestu jsme spolu strávili na zadním sedadle a neustále jsme si podávali baskytaru a strkali jsme si její konec do obličeje. Pítrs řídil a měl z toho srandu. Zhulenec Mejn mi neustále tvrdil, že je všechno v pohodě a že to je "V klídku.."
Dorazili jsme na ústecký koleje, proběhly přípravy a a za 5 minut začínáme. Najednou přišel Mejn a říká:"Hele nepamatuju si nic, jediný co umím zahrát je ten akord před "roztočíme mrtvýho čápa nad hlavou.."
Čuměl na mě a zase se hihnal jako totální mimoběžka. Už se to ale nedalo zastavit.
"Hele Mejne tak si ztlum kombo na půlku, hraj si tam co chceš a když nebudeš vědět co hrát tak se otoč k lidem zádama a dělej že vazbíš. Hlavně se tvař, že s náma hraješ 297 koncert." Taktika snů.
Kolej bar byl plnej a tak jsme začali. Mejn stál celou dobu otočenej a k lidem se otočil asi na dvě vteřiny v zasekávačce před roztočíme mrtvýho čápa nad hlavou... Znělo to strašně, ale lidem se to z neznámýho důvodu líbilo-asi proto, že byli všichni totálně ztřískaný nebo zhulený a nebo to z v tý chvíli prostě nějak fungovalo. No možná, že to byly všechny ty důvody. možná to bylo znamení osudu, že tenhle magor je přesně TO co VF místo Dejmala potřebuje. Po koncertě se rozjel večírek a tak jsme z Ústí vyjeli asi o půl třetí ráno. Mejn už byl úplně tuhoš kemping a vydržel až do Prahy zpívat celou desku Walk Choc Ice. Řval to nahlas jako šílenec. Hned za Ústím to do nás málem narval kamion, kterej jel z neznámýho důvodu v protisměru. Zachránila nás odbočka na benzínku. Kdyby tam nebyla tak by s náma hrál Mejn asi jen v hrobě. Ještě jel s náma kámoš Doktor. To byla záchrana číslo dvě. Vydržel se mnou mluvit celou cestu-celou teda ne jenom do Hradce Králové. Tam vystoupil a šel studovat. Z Hradce do Pardubic je to asi 20 km, ale v pět ráno to bylo desetkrát víc...Nová rytmická sekce spala a já jsem se musel co nejvíc štípat a kousat, abych nevytuhnul taky. Polskej fiat totiž neměl posilovač na volantu a tak byla každá delší štreka vlastně taková posilovna, která vysála z řidiče-oběti-většinou mě zbytky energie. Nakonec jsem to dořídil a dobře to dopadlo. Myslím si, že to bylo někdy v dubnu 2002. Mejn nahradil všechny zaskakující baskytaristy a nakonec i Dejmala, kterej to v listopadu definitivně zabalil. Už to prostě nestíhal a nedalo se mu to nějak vyčítat.Rozloučili jsme se v dobrým na koncertě v Chrudimi. Byla to taková zvláštní chvíle.
Seděli jsme spolu v autě už i s Mejlou, kterej se dal dokupy a příjíždíme z Chrudimi do San Piega. Dejmal řekl:"Hele já si tady vystoupím."
Auto zastavilo a Dejmal vystoupil a naklonil se do dveří.
"Tak se mějte trosky."
Nostalgie tam byla to je jasný-zažili jsme toho spolu hodně, ale takovej je život a to je někdy ještě daleko horší sráč. Každopádně s náma Dejmal projel kdejakou díru a nahrál s náma spoustu songů, takže už jsme mu dávno odpustili jak nás na konci deptal. Nejlegendárnější byla jeho "domůspěchací věta" z posledních akcí.
"Tak oschnout a jedem..."
Mejn po něm zdědil aparát i basu. S tou basou to bylo takový složitější.
Za týden po tom jsme hráli další koncerty a Dejmal si přišel pro basu, kterou chtěl prodat. Aparát prodal Mejnovi, ale basu měl Mejn svojí. Najednou se zjistilo, že Dejmalova basa ve zkušebně není. Byla to strašná záhada, která samozřejmě vedla ke spoustě vzájemných obvinění...Nakonec to celý vyhnilo a po roce!! proběhnul neuvěřitelnej konec. Přecházím v Pardubicích přechod a proti mně stojí basák z kutnohorský kapely Nawzdory. Mávání, kynutí, šklebení a nakonec zelenej panáček. Když se míjíme tak zazní památná věta.
"Hele nehledáte náhodou basu??"
To byl šok.
Ukázalo se, že jsme další den po posledním koncertě s Dejmalem hráli v Kutný Hoře a v chaosu jsme naložili Dejmalovu basu a pak jsme ji tam nechali, protože Mejn měl svoji atd atd atd. Na místě hrálo víc kapel a tak se nevědělo čí to je. Basák z Nawzdory čekal, že se někdo ozve a pořád čekal a pořád čekal až uběhnul rok atd atd.
Vzájemný obvinování skončilo a ještě jsme se tomu všichni zasmáli.
Tak ji Mejn od Dejmala koupil nakonec po roce taky. Nejlepší to ale bylo na tom přechodu pro chodce. To byla situační komika a hlavně hrozná náhoda, že jsem tam zrovna šel já a zrovna šel on a že jsme se tam zrovna v tu vteřinu potkali. Náhody mají svoje vzorce. Kdo ví kdo by s náma nakonec hrál, kdyby jsme na tom Pernštýnáku toho Mejna nepotkali. Těžko říct. Pochybuju, že by se zrovna po San Piegu potloukal Flea a neměl do čeho píchnout..Každopádně by to byla spekulace, ale je taky možný, že nikdo. To se ale nestalo, takže jsme měli kliku jako vždycky..Howgh!!!!!!!!!
zdoj:oficiální stránky VF

závislot na phonu

18. března 2007 v 15:22 hlOdY
Na mobilu jste závislí pokud:
 • mobila nevypínáte ani v noci. Co kdyby vám někdo volal.
 • se vám třesou ruce, když jste už 5 minut nevytáčel žádné číslo
 • máte pocit, že na vás svět zapomněl, když jste v poslední půlhodině nedostal ani jednu SMS zprávu
 • vám váš kamarád pošle svoje číslo a vy uvažujete, koho smažete, protože už máte všech 500 paměťových míst plných
 • si v hospodě posíláte zprávy s kamarády, kteří s vámi sedí u jednoho stolu
 • první co uděláte je, ze zkontrolujete, zda máte dostatečný signál
 • sila signálu je nejdůležitějším měřítkem kvality restaurace
 • mezi dvěma sousty na obědě si vzpomenete, ze máte komusi zavolat a okamžitě přestáváte jist
 • vaše sny se vám zdají ve WAP protokolu
 • vaše nejoblíbenější frekvence je 900 MHz
 • vaše nejoblíbenější téma je, kde je jaký signál
 • vášnivé debaty jste schopen, pouze pokud se porovnávají jednotlivé mobily
 • člověk, který nemá mobila je neschopný idiot a nestojí vám za řeč
 • rozesíláte SMS a voláte na všechna čísla v seznamu, když nikdo nevolá vám
 • o svém mobilu prohlašujete, ze má fakt sexy barvu (tvar, skin, anténu, příjem, ...)
 • když už náhodou skončíte v restauraci, která není pokryta vaším operátorem, začnete uvažovat o změně:
  • operátora
  • restaurace
  • mobilu
 • navíc:
  • každých 10 minut vybíháte ven, jestli někdo nevolal
  • každých pět minut kontrolujete, jestli se signál náhodou neobjevil
  • obejdete všechny stoly v restauraci, a pokud u nějakého signál objevíte, přesvědčujete ty, co u nej sedí, aby si s vámi vyměnili místo
 • být den bez mobilu je stejně příšerná představa, jako že zkrachoval vás operátor a vy jste musel přejít k tomu druhému, debilnímu, co nemá signál ani u vás na chalupě (což je orlí hnízdo v nějakém hodně hlubokém údolí na polské straně Sněžky)
 • půl roku předem víte o novinkách, které se chystají a už šetříte na mobil, který to bude umět využít
 • nejsilnější nadávka, kterou znáte je: "Ty seš blbej jak Motorola d160!"
 • máte headset stále v uchu, ale pro jistotu kontrolujete, zda někdo nevolal
 • jediné, na co si u headsetu stěžujete je to, ze ve spánku tlačí
 • mobil kontrolujete, i když vás ve 3 ráno probudí močový měchýř
 • tvar vaší ruky se již dokonale přizpůsobil tvaru vašeho mobilu a vy to dáváte za příklad ostatním
 • napsání SMS zprávy v plné délce 160 znaku vám trvá méně než minutu a s ostatními stejně postiženými v tom dokonce soutěžíte
 • znáte nazpaměť parametry vašeho přístroje, abyste mohl kvalifikovaně argumentovat na vaše nejoblíbenější téma
 • ostatní mobily jste schopen poznat bez brýlí na vzdálenost 10 metrů, přesto, že máte od psaní SMS 5 dioptrií
 • zvonění vašeho mobilu poznáte i na koncertě skupiny Metallica
 • nejvíc vás někdo naštve, když si nastaví stejný druh zvonění, jako máte vy
 • vidite-li na ulici nádhernou ženu, váš první pohled padne na to, jaký typ přístroje má a první myšlenka je na jejího operátora
 • při vypínaní mobilu máte podobně nepříjemný pocit, jako byste dostával kopačky
 • když vám mobil začne hlásit vybité baterie, začnete okamžitě shánět způsob nabití, bez ohledu na investice a pokud nic neseženete a mobil se vám vypne, připadáte si, jaký byste ztratil nejlepšího přítele
 • když už hrozí, ze se vám mobil vypne, dohodnete se s podobně postiženým kamarádem a svoje hovory presměrujete na něj
 • místo dovolené vybíráte podle síly signálu
 • pokud je účet za poslední měsíc čtyřmístná částka, podivujete se, jak jste málo volal
 • posmívate se lidem s mobilem horším, než máte vy
 • s lidmi bez mobilu se nebavíte vůbec

hlody před smrtí

18. března 2007 v 15:21 hlOdY
1. Z prava dobrý...
2. Z leva taky nic.
3. Tak tady to znám,tak tady je to samá rovina klidně na to můžeš šlápnout!!
4.Pust mě k tomu,ja tomu rozumím!
5.Zmlatíme ho, vždyt jse sám
6.Podívej vždyt je nabita...
7.Hoď sem to kladivo
8.Ja chci dvojtou vanilkovou
9.Ty že dělaš pro mafii? tak tomu teda nevěřím
10.Pejsku pojď sem
11.Podívej užovka
12.Neboj pojistky jsem vypínal
13.Nebooj to je neškodny prazdný kufřík
14.Neboj včera tady bruslili
15.Zkusíme tuhle zkratku
16.Tati můžu to zmáčout?
17.Hm zvláštní..ale jako borůvka to nechutná..
13.Ju,to je ale hluboky bazen koukej jak dam lomenaka
14.Tak ja to zkusím
15.Neslyšíš vlak?
16.Ta tatranka mi nějak nesedla
17.Cože tenhle teplej negr je Tyson?
18.Klidně to nech hořet trocha plynu ještě nikoho nezabila
19.Juuu,mami,hele,letadlo (11.9.2001)
20.Snad se nebojíš toho krokodýla vole!
21.Hele mami už nam zase házejí balíčky s jídlem
22.Neboj ta už je vybuchlá
23.Žralok na člověka nezautočí..
24.Miláčku,nechseš řídit?
25.Tady je silny led přejedeme druhou stranou
26.Musíme operovat
27.Prosím tě co tady dělaš po tmě prosim tě?
28.Vážně se tahle sauna nedá zamčít z venčí?
29.Ten most tady stojí odpaměti..tet ho přejdem
30.Miláčku,maminka tet u nas bude bydlet
31.Krev v puse?....divny
32.Pikaču bleskový utok...

zajímací věci

18. března 2007 v 15:13 hlOdY
Sloni jsou jediná zvířata na zemi, která nemohou skákat.

Gilotinu vymyslel lékař.

Elektrické křeslo vymyslel pro změnu zubař.

V průměru 100 lidí se každý rok udusí spolknutím své propisky nebo tužky.

1 kg citronů obsahuje více cukru, než 1 kg jahod.

Křik kachen nedělá ozvěnu a nikdo neví proč.

Trávicí šťávy krokodýla dokáží rozložit i ocelový hřebík.

Hlavní knihovna univerzity v Indianě (USA), se každý rok proboří o jeden palec, protože při její stavbě inženýři zapomněli připočítat váhu knih, které knihovna uschovává.


členové

18. března 2007 v 15:05 fOO fIghtErs

p!nk

16. března 2007 v 16:35 p!cture$

velryba

15. března 2007 v 21:06 TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Záhadný lidský mozek

15. března 2007 v 21:02 hlOdY

DOKÁŽETE PŘEČÍST NÁSLEDUJÍCÍ VĚTU ?

V SUOIVSOLTSI S VZÝUKEMM NA CMABRIDGE UINERVTISY
VLŠYO NJAVEO, ŽE NZEÁELŹÍ NA POŘDAÍ PSÍEMN VE
SOLVĚ. JEDNINÁ DLEUITŽÁ VĚC JE, ABY BLYY PNVRÍ
A PSOELNDÍ PÍMESNA NA SRPVÁÉNM MSTÍĚ. ZYBETK MŽUE BÝT TOTÁNLÍ SĚMS A TY TO PŘOÁD BEZ PORLBMÉU PEŘČETŠ.
JE TO PROTO, ŽE LDIKSÝ MEZOK NETČE KDAŹÉ PENSÍMO,
ALE SVOLO JKAO CLEEK. ZJÍAMVAÉ, ŽE ???

about dead

15. března 2007 v 20:45 cItÁtY
"Smrt může být přítěží, smrt může být vysvobození. Neproklínej ji, smiř se s ní..."
"Nehledej smrt - ona si Tě najde sama a záleží jen na ní za jak dlouho!"
"Je mnoho míst kde můžete potkat spoustu lidí, ale pouze na jednom se jednou setkáme úplně všichni."

"Až zemřu, pohřběte mě tváří dolů, aby mi celý svět mohl políbit prdel."

čiči

15. března 2007 v 20:14 p!cture$