Duben 2007

cigarette II

27. dubna 2007 v 22:41 cigArEttEs
¨

cigarette i

27. dubna 2007 v 22:28 cigArEttEs
Kouření...každej blbec kouří!
Ale ty obrázky mě prostě dostaly, proto tady budou

best of you

27. dubna 2007 v 21:54 fOO fIghtErs
Ten song miluju, jak si tam pěkně pořvává...


Abboutt

27. dubna 2007 v 21:45 JamiE T

Jamie T.

je to proste uplně obyčejnej skromnej jadnadvacetiletej kluk z Wimbledonu, kterej má jen ohromnej talent na skládání písniček, krásnej hlas, doprovází se na kytaru a jeho hudba je tak nějak originální zajimavá a řekla bych, že i vcelku díky zvláštnímu mixu repertoáru (tvrdí o sobě, že hraje směs punku, reggea a rapu + ve Filtru si zase mysleli, že je to něco jako směs r´n´b a kytarového idie popu) zaujme zajímavou škálu posluchačů. Jamieho myspace bo jamieho oficiálních stránkách. jamiet.jpg

Jamie T - Sheila

27. dubna 2007 v 21:30 JamiE T
Mazec video, mazec týpek


John

14. dubna 2007 v 15:33 rEd hOt chilli pEppErs
Frusciante přišel do skupiny v roce 1988 poté, co se jeho předchůdce ve skupině,Hillel Slovak, předávkoval heroinem . V srpnu 1989 natočil se skupinou první studiové album Mother's Milk a z nepříliš známé skupiny se rychle staly hvězdy. Po dalším studiovém počinu z roku 1991, desce Blood Sugar Sex Magik, byla již skupina slavná po celém světě. Tuto slávu ale Frusciante nesl docela těžce. Začal brát heroin a 7. května 1992 kapele těsně před koncertem v Japonsku oznámil, že končí.
Trpěl zřejmě maniodepresivní psychozou. Šlo to s ním rychle z kopce. Dlouhou dobu nevycházel z domu, odřízl se od přátel a bral tvrdé drogy. V tomto období natočil také dvě sólové desky - "Niandra Lades and Usually Just a T-Shirt" a "Smile From the Streets You Hold". Dnes říká, že se za tyto desky stydí, protože byly natočeny jen pro potřebu peněz na drogy. Jeho bývalá kapela mezitím natočila s kytaristou Davem Navarrem poměrně úspěšné album "One Hot Minute". Sama kapela však nebyla s výsledkem spokojena, navíc Navarro upadl do hlubin těžké drogové závislosti a vývoj skupiny se ocitl na mrtvém bodě. Dave byl skupiny odejit. Už to vypadalo, že se "redhoti" rozpadnou. Ovšem Frusciante, kterého už většina lidí odepisovala, absolvoval úspěšnou protidrogovou léčbu a v roce 1998 se po vzájemné dohodě vrátil zpět do skupiny. Dá se říci, že JF a zbytek skupiny se zachránili navzájem.
Skupina během několika týdnů natočila album Californication. K prvnímu singlu s písní Scar Tissue byl natočen videoklip, který ukazuje členy kapely jako čtyři unavené a poraněné muže, kteří jedou autem vyprahlou pouští. John Frusciante hraje v klipu na zlomenou kytaru a také řídí auto, i když nikdy neměl řidičské povolení. Album se stalo obrovským hitem a kapela potvrdila svůj status legendy. V roce2002 vydává skupina další, opět úspěšné, album "By The Way". O dva roky později se Frusciantoveovy povedl husarský kousek, když během 12 měsíců vydal sedm alb, z toho 6 během 6 měsíců. Frusciante je, zdá se, stejně jako ostatní členové kapely z drogové závislosti vyléčen a stává se z něho zastánce zdravé výživy. V roce 2006 vydávali redhoti další řadové album s názvem Stadium Arcadium.

Anthony

14. dubna 2007 v 15:31
Anthony Kiedis (*1.listopadu 1962, Grand Rapids,Michigan,USA) je americký zpěvák skupiny Red Hot Chili Pepprs. On a jeho nejlepší přítel Michael Flea Balzary založili tuto kalifornskou punkrockovou skupinu v roce 1983. Kiedis je známý svým energetickým projevem při živých vystoupeních a také jako autor mírně tajemných textů této světoznámé skupiny. Měl během hudební kariéry stejně jako jeho spoluhráči velké problémy s drogami. Už od dvanácti let kouřil marihuanu, později se přidaly i další drogy. Bral kokain i heroin. Poté, co zemřel jeho přítel a kytarista skupiny Hillel Slovak , s drogami na 5 a půl roku přestal. Úplně s drogami přestal na začátku roku 2002 . V roce 2004 pak vydal své velmi naturalistické memoáry s názvem Scar Tissue.

Chad

14. dubna 2007 v 15:26 rEd hOt chilli pEppErs
Chad Smith (*25.října 1961 St. Paul, Minnesotra USA) je americký bubeník a člen skupiny Red Hot Chili Pepprs. Do této kapely přišel po odchodu předchozího bubeníka redhotů, Jacka Ironse, který skupinu opustil poté, co se kytarista Hillel Slovak předávkoval Heroinem. Byl také zapsán do Guinessovy knihy rekordů jako Nejrychlejší bubeník světa, když zahrál 1071 jednotlivých úhozů za 60 sekund na bicí soustavu čítající 308 kusů.


Flea

14. dubna 2007 v 15:08 rEd hOt chilli pEppErs
Tenhle chlápek se menuje celym ménem Michael Peter Balzary a narodil se 16.října 1962 v Melbourne (Austrálie) Jeho rodiče se v březnu 1967 přestěhovali do New Yorku a po čtyřech letech se rozvedli. Flea začal bydlet se svou matkou a sestrou v Los Angeles. V 9i letech se Flea začal učit na trubku a jeho oblíbený skupiny byli Kiss Led Zepelin a taky poslouchal Jimiho Hendrixe. Když mu bylo 17 učil se hrát na baskytaru (na trubku ae nezanevřel ;)) Dnes je z něj jeden z nejlepších baskáků. Při bitvě na Farfaxově střední škole se setkal s Anthonym Kiedisem a spolu začali s rapem později si založili skupinu Tony Flow and the Majestic Masters of Mayhem (později se přejmenovali na Red Hot Chili Peppers) V roce 1986 se Flea oženil s Loeshou Zeviar a sní má dceru Claru (18) Manželství jim vydrželo jenom 4 roky. Dnes Flea žije s Frankie Ryder a s ní má dceru Sunny Bebop Balzary
Red Hot Chili Peppers

stop Bush

14. dubna 2007 v 14:28 AntI-bUsh

PEACE

14. dubna 2007 v 14:21

!! freedom !!!

14. dubna 2007 v 14:14 p!cture$